znajdz produkt
 
KOLUMNY GŁOŚNIKOWESUBWOOFERYPODSTAWKI, STATYWY, UCHWYTYPRODUKTY ARCHIWALNE
.::  START  ::   ::   ::   ::   :: KONTAKT ::.


CENNIK KOLUMNY GŁOŚNIKOWE

Powiększ zdjęcie nr 2
[ AURUM TITAN VIII PIANO White HG ]
Zapytaj o dostepnosc produktu

Tytan VIII to nazwa linii kolumn głośnikowych, które od 30 lat stale wprowadzają nowy wymiar odsłuchu audio. Na specyficzne cechy każdego głośnika Titan wpływa połączenie tradycyjnej technologii i innowacji w ramach ciągłego postępu w dziedzinie jakości dźwięku. Nowy, imponujący TITAN VIII bardziej niż kiedykolwiek uosabia zamysł jego twórców którym jest stworzenia głośnika tak bliskiego ideałowi jak to jest możliwe.
Opis ze strony www.quadral.com.pl
TITAN VIII, będący połączeniem dobrego stylu i tonu, porywa ekspertów HiFi, którzy nie szczędzą pochwał ósmej już jego generacji. Nowe głośniki TITAN osiągnęły status urządzeń high end z wcześniej nieosiągalną przejrzystością, szczegółowością i barwie akustycznej wraz z czystą, niespotykaną dynamiką oraz niezrównaną suwerennością brzmienia. Oferowana intensywność i ferwor dźwięku są zarówno niezwykłe i wzruszające.
Opis ze strony www.quadral.com.pl
Wyjątkowy status kolumn Titan VIII jest wynikiem licznych innowacji technicznych oraz optymalizacji. Wstęgowy głośnik wysokotonowy został opracowany zupełnie od nowa zgodnie z zasadami prawdziwego głośnika wstęgowego. Jego siatka i ultra-cienka membrana znajdują się w bliskim kontakcie z dwoma niezwykle silnymi magnesami neodymowymi. Membrana jest nieco cieńsze w porównaniu do swojego poprzednika dzięki czemu może obsługiwać większy zakres częstotliwości przy wysokim tłumieniu tylnym, dzięki czemu głośnik ten z fenomenalną łatwością odtwarza najdrobniejsze szczegóły sygnału muzycznego !
Opis ze strony www.quadral.com.pl
Kolejnym pozytywny wkładem w doskonałe możliwości kolumn Tytan VIII jest to że wyrafinowane membrany AURUM ALTIMA obejmują zarówno średnie jak i niskie tony. Odtwarzanie średnich tonów zapewnia niewyobrażalne rezerwy mocy przy jednoczesnej zdolności do odtwarzania ciepła ludzkiego głosu. Fuzja trzech lekkich metali: glinu, tytanu i magnezu umożliwia kompensację nieuniknionego rezonansu przy wyższych częstotliwościach. Dwa potężne głośniki niskotonowe 26 cm są doskonałym uzupełnieniem czystego brzmienia, charakteryzującego się niezrównaną dynamiką i akustyczną barwą.
Opis ze strony www.quadral.com.pl
Zaawansowana konstrukcja obudowy z komorą ciśnieniową bass reflex zapewnia identyczny opór powietrza po obu stronach membrany głośnika niskotonowego oraz ​całkowicie symetryczne oscylacje i większą neutralność brzmienia. Obniżony ruch membrany zapewnia reprodukcję głębokich, przyjemnych dla ucha tonów niskich.

Dane techniczne

PARAMETRY PODSTAWOWE
Moc ciągła300 W
Moc szczytowa500 W
Skuteczność90 dB
Impedancja4-8 Ω
Pasmo przenoszenia16 - 65000 Hz
DANE SZCZEGÓŁOWE
Częstotliwość podziału zwrotnicy250 / 2700 Hz
PARAMETRY GŁOŚNIKÓW
Głośnik wysokotonowyWstęgowy, aluminium
Głośnik średniotonowy170 mm Ø ALTIMA®
Głośnik niskotonowy2 x 260 mm Ø ALTIMA®
KONSTRUKCJA
Rodzaj3-drożna
Typ obudowyKomora ciśnieniowa, bassreflex
Wysokość1390 mm
Szerokość578 mm
Głębokość310 mm
Waga88 kg

Dodatkowe informacje:

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 120

Powieksz do pelnego rozmiaru kuadral, kwadral, quadral
AURUM-TITAN VIII PIANO, AURUM TITAN VIII PIANO
AURUM-TITAN-VIII PIANO, AURUM TITAN-VIII PIANO

AURUM-TITAN VIII-PIANO, AURUM TITAN VIII-PIANO
AURUM-TITAN-VIII-PIANO, AURUM TITAN-VIII-PIANO

głośnik podłogowy, głośnik przedni
głośniki podłogowe, głośniki przednie
kolumna podłogowa, kolumna przednia
kolumny podłogowe, kolumny przednie

[ Kolumna głośnikowa podłogowa AURUM TITAN VIII PIANO Black HG ]